בדיקות אינסטלציה לפני מסירת דירה

חובה לבדוק לפניה קניה

חסכון אדיר לעתיד


עומדים לגור בדירה חדשה? אל תחתמו על חוזה כניסה לדירה לפני שעיינתם בדוח המפרט את תקינות מערכת האינסטלציה בבית. מדוע חשוב לבצע בדיקות אינסטלציה לפני מסירת דירה? חדירת מי גשמים, בעיות צנרת, תשתית לקויה אלה רק חלק מהבעיות שיכול לפרט לכם דוח תקינות מערכת האינסטלציה. לפני כניסה לבית, בין אם יד שנייה או מקבלן חשוב לערוך בדק בית. אנו עדים למקרים רבים שדיירים נפגעו בשל חוסר מודעות לפרטים שיכולים להוות מטרד לאורח חיים בסיסי בדירות שנקנו. לכן, חשוב לבצע בדיקות מקיפות למערכת האינסטלציה לפני שרוכשים את הדירה הקוסמת לכם. נזילות, חדירת מי גשמים, נזקי צנרת ובעיות איטום הם רק חלק מבעיות שיש לטפל בהן טרם כניסתכם לדירה. תקלות אינסטלציה רבות עשויות להיות נסתרות לעין, בעיקר בתקופת הקיץ. בפועל, בעונות גשומות בעיקר נגלים לבעלי הדירה בעיות שתיקונן כרוך בעלות לא מבוטלת ובמקרי קיצון, לא ניתן לתקן אותן. לכן- כשם שנכנסים למכון לבדיקת רכבים לפני שרוכשים רכב, כן יש לבצע בדק בית לדירה לפני שנכנסים אליה.
אילו נזקי צנרת עשויים להתגלות?
דירות שקבלן סיים לבנות אותן, או שנערכו בהן שיפוצים לפני מסירה, הן מועדות לפגמים במערכת האינסטלציה לא רק מטעמי רשלנות בבנייה או חוסר מקצועיות גרמו בעיות לצנרת או פגעו באיטום ולאלה יש השלכות על אופן המגורים בבית. לדוגמה : חיבור שאינו תקין למערכת הביוב הראשית, שיפוע הפוך של צינור מים שיכול לגרום לריחות רעים, קדיחה בצינור הראשי וכיו"ב. מעבר לנזקי הצנרת עשויים לחדור מי גשמים או מים זורמים למבנה עקב איטום שאינו חזק מספיק.
האם היית קונה "חתול בשק"?
ביצוע בדיקות אינסטלציה לפני מסירת דירה, הוא צעד חשוב במניעת אי נעימויות לדיירי הבית. בדיקות מקיפות אלה גילו לא אחת כשלים במערכות האינסטלציה שגרמו לרוכשי הדירה לשקול את צעדיהם בשנית. עלות בדיקות אלה הינה בגדר חיסכון ממשי בעתיד ורצוי כי יבוצעו על ידי חברה מקצועית ואמינה המספקת דוחות תקינות קבילים. אם אתם עומדים לרכוש דירה או להיכנס לדירתכם החדשה, התקשרו אלינו, למובחרים - איתור נזילות לייעוץ שאינו מחייב לבחינת מערכת האינסטלציה בדירה. החברה עובדת ברמה מקצועית מחייבת ומספקת דוחות תקינות המערכת ברמת אמינות גבוהה

לקבלת הצעת מחיר חינם לחצו כאן

המובחרים - איתור נזילות 2015 ©
כל הזכויות שמורות.

Watch Dragon ball super