כיצד אנחנו עובדים

צילום תרמי

צילום מעמיק של צנרות וקוי ביוב


צילום תרמי מסייע באיתור נזילות ברמת דיוק מאוד גבוהה. כתמי רטיבות או דליפת מים הנובעים מהתקרה, החלונות או הקירות, עשויים להעיד על קיומה של נזילה. הזנחת הטיפול בנזילה יכולה לגרום לפגעים בלתי הפיכים בקיר, ריחות טחב וחרקים. איתור נזילה הוא צעד ראשון בטיפול בנזילות קיימות. לשם כך, פותחו אמצעים טכנולוגיים המשמשים את ענף האינסטלציה וביניהם מצלמה תרמית לאיתור נזילות. איך משתמשים במצלמה תרמית לאיתור נזילה והגורמים לה.

גילוי נזילות

שימוש במערכות מתקדמות


בעיות רטיבות ונזילות הם לא דבר נעים ופוגע באיכות החיים בבית או במשרד. נזילות שאינן מטופלות כראוי עשויות להחמיר ולגרום לנזקים בלתי הפיכים לקירות ולריהוט בבית. לכן חשוב בראש ובראשונה לא לדחות את הטיפול בנזילה. התיקון חייב להיות על ידי בעל מקצוע מנוסה ומקצועי. גם אם התיקון יעלה בכמה מאות שקלים יותר, מומלץ להשקיע בחומרים איטום איכותיים ובהחלפה של הצנרת במידת הצורך.

פתרונות אינסטלציה מתקדמים

שירות איכותי, מהיר ואמין


המובחרים צברה במהלך השנים ידע וניסיון בביצוע עבודות אינסטלציה מורכבות. החברה מספקת שירותי איטום, בדיקות צנרת, בדיקות ביוב, פתיחת סתימות ועוד שירותים שונים למוסדות ולבתים פרטיים. המובחרים ידועה בזכות איכות השירות והטיפול המקצועי ללקוחות החברה והיא מחויבת לסטנדרטים גבוהים אלה. המובחרים תמצא את הפתרון המהיר והטוב ביותר עבור בעיית האינסטלציה שלכם.

לקבלת הצעת מחיר חינם לחצו כאן

המובחרים - איתור נזילות 2015 ©
כל הזכויות שמורות.

Watch Dragon ball super