עבודות אינסטלציה

איתור נזילות ותיקונם

איתור מהיר, מקצועי ונקי

יש מצבים שלא קל לזהות את מקור כתמי הרטיבות המופיעים בקיר. במקרים רבים, כתמי הרטיבות חוזרים על עצמם גם לאחר שטופלו. הסיבה לכך, היא איתור לקוי של מקור הנזילה. מעבר לתמונה שמספקת מצלמה טרמית, קיים מכשיר נוסף והוא החדרת סיב אופטי לצינורות המשמש בעיקר לצינורות ביוב. המכשור רב העוצמה המסייע לאיתור הנזילה וגילוי הגורמים לנזילה ולרטיבות חוסכים מאות שקלים וזמן עבודה של האינסטלטורים. לכן, אינסטלטורים מקצועיים ויעילים מעדיפים להשקיע ברכישת ציוד מתקדם ופחות לפרק אריחים ולשבור קירות ולאחר זמן להבין כי הנזילה חוזרת על עצמה. המובחרים משתמשת בטכנולוגיה והמוצרים החדישים ביותר כדי לגלות נזילות בזריזות ויעילות.

לקבלת הצעת מחיר חינם לחצו על המספר

צילום קווי ביוב

צילום רגיל וצילום תרמי

מצלמה המחוברת לרובוט או סיב אופטי מוחדרת לקווי ביוב או למרזבים ארוכים ומצלמת את הצנרת מבפנים. המצלמה מצעדת את מצב הצינורות בשעת הצילום וכך יכולים הלקוח והאינסטלטור לקבל החלטה בהתאם למצב הצנרת לגבי אופן הטיפול בבעיות הנצפות כמפריעות למעבר תקין של מי הביוב. כאמור, הצילום נעשה על ידי אנשים מקצוע שעברו הסמכה לצילום קווי ביוב כדי שיוכלו לאתר בדיוק אופטימלי את הגורמים לכשלים במערכת הביוב.

לקבלת הצעת מחיר חינם לחצו על המספר

בדיקות אינסטלציה

לפני מסירת דירה

דירות שקבלן סיים לבנות אותן, או שנערכו בהן שיפוצים לפני מסירה, הן מועדות לפגמים במערכת האינסטלציה לא רק מטעמי רשלנות בבנייה או חוסר מקצועיות גרמו בעיות לצנרת או פגעו באיטום ולאלה יש השלכות על אופן המגורים בבית. לדוגמה : חיבור שאינו תקין למערכת הביוב הראשית, שיפוע הפוך של צינור מים שיכול לגרום לריחות רעים, קדיחה בצינור הראשי וכיו"ב. מעבר לנזקי הצנרת עשויים לחדור מי גשמים או מים זורמים למבנה עקב איטום שאינו חזק מספיק. המובחרים תוודא שתקבלו את הדירה במצב האידאלי ושאף קבלן לא ינסה לחסוך עליכם.

לקבלת הצעת מחיר חינם לחצו על המספר

המובחרים - איתור נזילות 2015 ©
כל הזכויות שמורות.

Watch Dragon ball super