צילום קווי ביוב

צילום קווי ביוב היא שיטה מתקדמת לגילוי בעיות בצנרת הביוב, תוך כדי שימוש במצלמות אינסטלציה מיוחדות. הצילום נעשה על ידי אנשי מקצוע שעברו הסמכה לשימוש במכשור מתקדם לצילום מדויק ואמין. מדוע צילום קווי ביוב הוא הכרחי לטיפול יעיל בבעיות אינסטלציה הנובעות מהביוב ולשם תחזוקה שוטפת של מערכות הביוב?


איך נעשה צילום קווי ביוב?

מצלמה המחוברת לרובוט או סיב אופטי מוחדרת לקווי ביוב או למרזבים ארוכים ומצלמת את הצנרת מבפנים. המצלמה מצעדת את מצב הצינורות בשעת הצילום וכך יכולים הלקוח והאינסטלטור לקבל החלטה בהתאם למצב הצנרת לגבי אופן הטיפול בבעיות הנצפות כמפריעות למעבר תקין של מי הביוב. כאמור, הצילום נעשה על ידי אנשים מקצוע שעברו הסמכה לצילום קווי ביוב כדי שיוכלו לאתר בדיוק אופטימלי את הגורמים לכשלים במערכת הביוב.
מדוע חשוב לעמוד על דיוק הצילום?
צילום קווי ביוב הוא צילום שנעשה במעגל סגור. איכות הצילום צריכה להיות גבוהה כדי לעלות על פרטים מפנים הצנרת שיכולים להוות הפרעה למעבר תקין של דלוחין. הצילום נעשה בווידאו, על ידי שימוש במוליך מיוחד או רובוט המסוגלים לסובב את המצלמה 360 מעלות. מטרת הצילום היא לאתר גם את הגורמים הקטנים ביותר שיכולים לגרום לדליפת ביוב מהצינורות או סתימות.


אילו כשלים עשויים להפריע למערכת הביוב לעבוד בצורה תקינה?

מצלמות קווי ביוב מאתרות כשלים כגון, חורים בצנרת הביוב, צינורות שחוקים, שברים במקומות ספציפיים, סדקים, בטון או לכלוך המהווים הפרעה למעבר חלק של דלוחין, חדירת שורשים לקווי הביוב או צמחייה וכדומה, המצלמה יכולה לאתר את מיקום הגורם המפריע ברמת אמינות גבוהה ובכך מונעת הרס מיותר של כל תשתית הביוב. השימוש במצלמות אלה חוסך זמן ועלויות עבודה שיכולים להגיע לכדי עשרות אלפי שקלים.
נתקלתם בריחות ביוב לא נעימים? דליפות מי ביוב? מכת חרקים?
אלה רק חלק מהסממנים שיכולים להעיד על צנרת ביוב שחוקה או מועדת לבעיות כגון סתימות חוזרות ונשנות בעתיד. המובחרים מציעה צילום קווי ביוב על ידי מומחים לצילום תוך כדי הקפדה על שירות ויחס אישי לכל לקוח. שלב אבחון בעיות הביוב הוא הבסיס לעבודה יעילה ומקצועית במערכת הביוב. בשלבי הטיפול בבעיה, החברה מקפידה על תיקונים במינימום הרס ופירוק. השיטות לטיפול מתקדם במערכות האינסטלציה אשר פותחו על ידי המובחרים הוכיחו את יעילותן מספר פעמים והגדילו את סטנדרט השירות והמקצועיות שהחברה מציעה.

לקבלת הצעת מחיר חינם לחצו כאן

המובחרים - איתור נזילות 2015 ©
כל הזכויות שמורות.

Watch Dragon ball super