צילום תרמי

צילום תרמי מסייע באיתור נזילות ברמת דיוק מאוד גבוהה. כתמי רטיבות או דליפת מים הנובעים מהתקרה, החלונות או הקירות, עשויים להעיד על קיומה של נזילה. הזנחת הטיפול בנזילה יכולה לגרום לפגעים בלתי הפיכים בקיר, ריחות טחב וחרקים. איתור נזילה הוא צעד ראשון בטיפול בנזילות קיימות. לשם כך, פותחו אמצעים טכנולוגיים המשמשים את ענף האינסטלציה וביניהם מצלמה תרמית לאיתור נזילות. איך משתמשים במצלמה תרמית לאיתור נזילה והגורמים לה.


איך עובדת מצלמה תרמית?

המצלמה מזהה ליקויים בצנרת על פי שינויים בחום וקור לאורך היקר או הרצפה. הצילום הוא תרמוגרפי. כלומר, על ידי הצגת שינויים בטמפרטורות לאורך הקיר, האינסטלטור יכול למקד את מיקום הנזילה. נזילות לא תמיד נראות לעין. הן עשויות לנבוע מהצנרת הטמונה בקירות. לשם איתור המקום המדויק של הנזילה בצנרת יש להצמיד את המכשיר לקיר והוא מזהה עלייה או ירידה בטמפרטורות. מכאן, שרק אם המים בצנרת הם חמים, ניתן לזהות בוודאות על ידי מצלמה תרמית את מיקומה המדויק של הנזילה. התמונה המוצגת מהמכשיר היא בזמן אמת וכך בעל הבית ביחד עם האינסטלטור יכול לקבל החלטה מושכלת לגבי אופן הטיפול בנזילה. מצלמות תרמיות מאפשרות לאינסטלטורים להציע פתרון ממוקד ויעיל לטיפול בבעיה ללא צורך בפירוק קירות ורצפות.


למה צילום תרמי הוא יעיל ביותר לאיתור נזילות?

צילום תרמי בראש וראשונה נועד לחסוך כסף והרס מיותר. באמצעות מצלמה תרמית, האינסטלטור יכול לעקוב אחרי שינויים לאורך הצנרת. צילום תרמי יכול להוביל את האינסטלטור להחלטה האם יש צורך בהחלפה של כל הצנרת בקיר, אם הוא מזהה בכמה מוקדים בעייתיות, או להשתמש במחבר או חומרי איטום מקומיים שיכולים להוות פתרון הולם לנזילה הקיימת. קיבלתם חשבון מים מנופח מהרגיל? מזהים כתמי רטיבות וקילוף בקיר? ריחות לא נעימים? דחיית הטיפול בנזילות בבית עשויה רק להחריף את הנזילה ולגרום לנזקים לקירות הבית, למכשירי החשמל ולריהוט. בעזרת מכשור מתקדם אשר נמצא ברשת חברת המובחרים, ניתן למנוע עגמת נפש, חוסר נוחות ועלויות מיותרות לתיקון נזילות. המובחרים מציעה יחס אישי לכל לקוח וטיפול מקצועי באמצעות עובדים מסורים ואמינים לטיפול בבעיית האינסטלציה. טיפול נכון במערכת האינסטלציה עשוי לשמור על ערך הנכס לאורך זמן ולהבטיח מגורים באיכות גבוהה.

לקבלת הצעת מחיר חינם לחצו כאן

המובחרים - איתור נזילות 2015 ©
כל הזכויות שמורות.

Watch Dragon ball super